Kategoria ogólna > Pytania i odpowiedzi

Prezent

<< < (3/5) > >>

adam3332s:
Ostatnio jako prezent swojej żonie wykupiłem wycieczkę na narty i ubezpieczenie także z strony internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne/ubezpieczenie-na-narty-jak-wybrac-ubezpieczenie . Żona z tego powodu była zadowolona.

patryk8508:
Prezent powinien być spersonalizowany, lub jak najlepiej dopasowany. Jeśli mamy zamiar kupić cokolwiek, to lepiej nie kupować nic. Dlatego można subtelnie podpytać co osoba chciałaby dostać.

igor44:
Ja ostatnio jako prezent od swojej dziewczyny dostałem peptydy.Moja dziewczyna bardzo dobrze wie że trenuje na siłowni i takie coś jest mi potrzebne.Te peptydy były kupione w sklep peptydy .

bartinow44:
Lornetka przyda się komuś, kto lubi oglądać przyrodę, chodzi na polowania, czy łowi ryby. Ja nie byłbym zadowolony z lornetki, ale jest mnóstwo innych prezentów jakie można komuś mężczyźnie, np jakiś elegancki zegarek.

Jankowal8:

--- Cytat: karzelek w Listopad 03, 2019, 01:50:50 am ---Jak prezent dla kobiety to ostatnio w modzie jest super wino bezalkoholowe, które serio sprawdza się świetnie. Smak taki sam jak zwykłe wino a nie ma tych "skutków ubocznych" jak kac, no chyba, że dziewczyna będzie potem udawać, że ją boli głowa :P

--- Koniec cytatu ---
Potwierdzam, że jest to świetny pomysł. Sam ostatnio otrzymałem w prezencie wino bezalkoholowe i jest to świetny trunek na sytuacje gdy trzeba później wsiąść za kierownicę. Prezent był dla mnie na tyle trafiony, że teraz sam regularnie zamawiam sobie sobie wino bezalkoholowe przez internet.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej