Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - lumon

Strony: [1]
1
Pytania i odpowiedzi / skup samochodów
« dnia: Październik 08, 2019, 05:44:49 pm  »
Jesli chcecie sie szybko pozbyć auta to polecam skup aut Bydgoszcz Dobrze płacą, skupują bez zbędnych formalności. Polecam wejść na stronę i zapoznać się ze szczegółami oferty.

2
Pytania i odpowiedzi / zamiast wózka widłowego
« dnia: Czerwiec 28, 2019, 02:45:40 pm  »
Jeśli już jesteśmy w temacie magazynów i zakładania własnej firmy to polecam  zajrzeć na stronę http://lean-tech.pl  Ich nowoczesne rozwiązania (np.  samojezdne roboty) stanowią nową, rewolucyjną koncepcję w transporcie materiałów wykorzystując inteligentną kombinację wielu technologii. Ogólnie mówiąc to inteligentny system pojazdów sterowanych automatycznie, który eliminuje transport wózkami widłowymi i wózkami paletowymi oraz zapewnia sposób bezpośredniego przemieszczania materiałów i towarów bez udziału operatora.

3
Pytania i odpowiedzi / Sklep DUKA
« dnia: Kwiecień 20, 2019, 08:54:20 am  »
Witajcie, polecam wszystkim sklep z artykulami gospodarstwa domowego duka. https://duka.com/pl/agd/miksery
 To moj ulubiony sklep, wszystko mają przeslicznie wykonane, z trwałych i solidnych surowcow, a w dodatku nie jest wcale drogo. Zawsze jak tam idę do wychodze z czyms ładnym co pozniej slicznie prezentuje sie w moim mieszkaniu.

4
Pytania i odpowiedzi / Serwis agregatów Raxpol
« dnia: Kwiecień 12, 2019, 01:41:06 pm  »
Polecam firmę raxpol i usługi ktore oferują. Posiadają w sprzedaży nowe lub uzywane agregaty prądotwórcze, można kupić lub wynająć. Oferują także serwis agregatów i ich konserwację, do każdego zlecenie priorytetowo wysylaja mechanikow. Drugiej takiej firmy to ze świeczką szukać.

Strony: [1]