Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - bolek63

Strony: [1]
1
Pytania i odpowiedzi / Jak najlepiej wyczyścić baterie w pryszniu ?
« dnia: Luty 28, 2014, 06:27:19 pm  »
Jak w temcie jak jest najlepszy sposób na wyczyszczenie baterii w prysznicu ? Moja jest cała w kamieniu i nie wiem, a przez to woda źle z niego leci. Jake są wasze spsosoby ?

2
Pytania i odpowiedzi / Zatkany sedes
« dnia: Luty 28, 2014, 06:00:31 pm  »
Witam
Jak w temacie Jak radzicie sobie z zatkanym sedesem ? Czy można w jakiś sposób uniknąć sytuacji w której on sie zatyka ?

3
Coraz więcej osób montuje solary na swoich dachach, jak myślicie czy jest to dobrainwestycja czy też nie ? Zapraszam do dyskusji.

4
Pytania i odpowiedzi / Jakie rurki wybrać miedziane czy PCV ?
« dnia: Luty 20, 2014, 09:54:41 pm  »
Chciałbym zapytać was o wasze zdanie które z tych dwóch powyższych typów rurek wybralibyście do waszych domów ?Zapraszam do dyskusji.

5
Pytania i odpowiedzi / Jak ocieplić kotłownie ?
« dnia: Luty 20, 2014, 09:41:10 pm  »
Witam
Ponieważ moja kotłownia znajduje się na zewnątrz budynku musze zadbać o jej ocieplenie. Założyłem styropian, a także ociepliłem rurki prowadzące do domu wode. Myślę jednak że to za mało co mozna jeszcze zrobić , aby jak najlepiej ocieplić piec. Zaznaczam że jest to kocioł co, a rurki sa miedziane.

Strony: [1]