Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!


Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 dnia: Czerwiec 19, 2017, 10:23:12 am  
Zaczęty przez Buniek - Ostatnia wiadomość wysłana przez prefuttrol
Sprawdziłbym czy filtry się nie zapchały.

 2 
 dnia: Czerwiec 12, 2017, 08:44:34 pm  
Zaczęty przez Buniek - Ostatnia wiadomość wysłana przez Buniek
Witam. Instalacja w domku 8 lat. od jakiegoś czasu ciepła woda przez około 1min leci normalnie jak zimna lecz potem jej ciśnienie spada o około połowę. Co może być przyczyna? Zegar na wejściu pokazuje 3bar a zegar od strony zbiornika tuż za zbiornikiem wyrównawczym około 2,5-3 lecz jak poleci woda tą minutkę to spada do 1bar. Gdzie jest usterka?

 3 
 dnia: Czerwiec 08, 2017, 12:48:11 pm  
Zaczęty przez tarma - Ostatnia wiadomość wysłana przez nutciaac
Ja bym wziął ten stelaż i dopasował do pionu z uskokiem, tak jak piszesz. Innej możliwości nie ma, skoro zostało tylko kilka cm.

 4 
 dnia: Czerwiec 07, 2017, 07:59:51 am  
Zaczęty przez DonDiego - Ostatnia wiadomość wysłana przez shiwamo
Ja bym sprawdził te rury, bo niekiedy tak jest, że kamienie mogą je zapchać mimo tego, że kamień zazwyczaj jest na dnie.

 5 
 dnia: Czerwiec 06, 2017, 06:11:59 am  
Zaczęty przez tarma - Ostatnia wiadomość wysłana przez tarma
Chcę postawić stelaż wc (geberit) przy uskoku ściany tak aby zabudowa wc zrównała się z uskokiem i tworzyła jedną płaszczyznę. Uskok tworzy zabudowa pionów i wentylacji, jest oddalony o 25 cm od ściany. Stelaż max można odsunąć od ściany o 20 cm., zostaje 5 na zabudowę frontu czyli trochę więcej niż 2 płyty na froncie stelaża. Może pokombinować  i odsunąć stelaż więcej niż 20 cm, tak aby 2 płyty g-k zrównały się z uskokiem? Jak należałoby to poprawnie zrobić?
Dodam że dotyczy to mieszkania w bloku, nowego.

 6 
 dnia: Czerwiec 02, 2017, 07:00:05 pm  
Zaczęty przez DonDiego - Ostatnia wiadomość wysłana przez DonDiego
Witam,

Mam problem z ciśnieniem ciepłej wody w domku letniskowym. Źródłem ogrzewania wody jest bojler (Biawar Viking 100 l). Zimna woda leci jak z hydrantu, natomiast ciepła leje się przez chwilę z umiarkowanym ciśnieniem (aczkolwiek nieporównywanie słabszym, niż woda zimna), po chwili ciśnienie słabnie i woda przestaje się lać. Mam trzy punkty do których dostarczana jest ciepła woda. Jest to zlew, umywalka i prysznic. Im dalej od bojlera tym słabsze ciśnienie i tym szybciej woda przestaje się lać.

Dostałem się do środka bojlera przez kryzę i wyciągnąłem siatkę kamienia. Bojler od środka został porządnie wyczyszczony. Dodatkowo wlałem do rury odprowadzającej ciepłą wodę roztwór kwasu siarkowego i octowego. Po starannym wyczyszczeniu bojlera według mojej oceny rura ciepłej wody jest drożna. Od strony wylotowej wlałem wodę pod ciśnieniem ze szlaufa i swobodnie wlewała się do bojlera, nie wracając. Wymieniłem też wężyk doprowadzający zimną wodę do bojlera. Niestety żadne z wykonanych przeze mnie zabiegów nie pomogły.

Nie sądzę aby kamień znajdujący się w bojlerze dostał się do rur i je zatkał, ponieważ wlot rury odprowadzającej ciepłą wodę z bojlera znajduje się w górnej części, a kamień gromadzi się na dnie, ale mogę się mylić. Macie jakieś sugestie co może być przyczyna awarii?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

 7 
 dnia: Czerwiec 02, 2017, 11:32:30 am  
Zaczęty przez pectomond - Ostatnia wiadomość wysłana przez pectomond
Witam. Gdzie szukać dobrych hydraulików? Zawsze trafiam na takich, którzy chcą dużo zarobić a mało zrobić...

 8 
 dnia: Maj 30, 2017, 08:17:41 am  
Zaczęty przez hydro71 - Ostatnia wiadomość wysłana przez charfebi
Witam! Ja chętnie kupie owe kleje. Proszę o kontakt na PW :)

 9 
 dnia: Maj 24, 2017, 03:01:36 pm  
Zaczęty przez hydro71 - Ostatnia wiadomość wysłana przez hydro71
Witam mam do sprzedania kleje Loctite 243 i SI 5331 w bardzo konkurencyjych cenach.Kleje są nowe i nigdy nie otwierane. Zainteresowanych proszę o kontakt email.

 10 
 dnia: Maj 23, 2017, 08:45:29 am  
Zaczęty przez Peter - Ostatnia wiadomość wysłana przez Michał44
Od siebie chciałbym polecić świetną firmę http://solidneinstalacje.pl Usługi na najwyższym poziomie, bardzo dobra jakość w przyzwoitych cenach, pomogli mi i mojej rodzinie podczas remontu na początku bieżącego roku i jestem zadowolony z rezultatów.

Strony: [1] 2 3 ... 10