Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: Usterka hudrauliczna w mieszkaniu, potrzebna pomoc.  (Przeczytany 2010 razy)

Fylypek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Usterka hudrauliczna w mieszkaniu, potrzebna pomoc.
« dnia: Kwiecień 24, 2015, 12:22:57 pm »

Witam!

Szukam pomocy w sprawie instalacji hydraulicznej którą posiadam na wynajmowanym przeze mnie mieszkaniu.

Otóż od kilku tygodniu z kranu i spod kurka do zmiany kierunku wody cieknie. Z dnia na dzień jest to coraz bardziej intensywne.

Kiedyś w swoim własnym mieszkaniu miałem tą wątpliwą przyjemność rozkręcać coś takiego, ale w tym przypadku nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać. Do postu dodaje zdjęcie na którym zgodnie z opisem widać w czym jest problem.

Myślałem o rozkręceniu tego (za co nie wiem jak się zabrać) i zaizolowaniu wszystkiego taśmą teflonową bądź czymś takim ( nie znam się an tym prawie wcale, więc to pierwsze co przyszło mi do głowy w celu naprawienia usterki).

Z góry dziękuje za wszystkie pomocne posty i serdecznie proszę o pomoc w tej sprawie bo woda leje się już tak mocno, że w momencie kiedy nie używam wody w mieszkaniu zakręcam jej głowny dopływ żeby przypadkiem nie zalać sąsiada z dołu.

Prosiłbym takżę o napomknięcie o narzędziach których będę do tego potrzebował, ponieważ musiałbym przed naprawą je sobie jakoś załatwić

Pozdrawiam!

Zdjęcie z objaśnieniem:

http://i.imgur.com/STTZkW2.jpg
Zapisane