Kategoria ogólna > Fachowcy

Nieuczciwi fachowcy

(1/3) > >>

tyson999:
Zakładam ten wątek dla wszystkich tych, którzy zetknęli się z nieuczciwymi, lub złymi fachowcami. Zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami na temat takich firm, aby ustrzec innych przed nimi.

paweł:
Nie jestem wybitnym fachowcem dlatego też wiele razy miałem okazję wzywać przeróżnych fachowców do różnego typu usterek, z doświadczenia mogę więc powiedzieć, że jeżeli wzywacie kogokolwiek to przede wszystkim nie warto dawać pieniędzy  przed wykonaniem usługi, ponadto należy być zawsze obecnym przy naprawach ( patrzeć na ręce), najlepiej dokładnie jest obadać, popytać o danego fachowca, zasięgnąć opinii, a jeszcze lepiej jeżeli jest on polecany od kogoś znajomego.

zbigniew6:
Witam, co powinna zawierać umowa z hydraulikiem? Jakieś szczególne podpunkty? Pytam bo jeżeli współpraca z moim hydraulikiem nie ułoży się pomyślnie to chcę mieć jakieś argumenty do obrony. Może macie jakiś wzór umowy???????

bolek63:
Umowa z hydraulikiem nie powinna zawierać jakiś specyficznych podpunktów. Generalnie powinna określać najwazniejsze kwestie tj.: pomiędzy kim zawarta,  kiedy, gdzie, zakres zadania, czas jego wykonania, warunki wynagrodzenia, ewentualne reklamacjie, można określić kto dostarcza materiały do wykania zadania itp.

bolek63:
Panowie, nie zapomnijcie o podpisach na ostatniej stronie i pamiętajcie, że sporządza sie je w dwóch egzemplarzach. A... można zastrzec sobie zasady postępowania w przpadku nie wywiązania się z obowiązków i warunki odstapinia od samej umowy. Nic trudnego  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej