Kategoria ogólna > Fachowcy

Nieuczciwi fachowcy

<< < (2/3) > >>

paweł:
Pamiętajcie również o tym że czasem zdarzają się fachowcy na % takich równiez trzeba się wystrzegać ponieważ zamiast nam pomóc moga nam tylko zaszkodzić.

malczan999:
Temat przedawniony ale tematyka nadal aktualna także na przyszłość.
Śmieszne aż przykre jest to, że w naszym kraju klienci korzystają głównie z hydraulików pracujących na czarno a la " złota rączka". Działa to w ten sposób. Przychodzi pseudo hydraulik do sklepu , w którym pracuję i kupuje spłuczkę plastikową wiszącą. Po dwóch dniach wraca  z żalem, że tego się nie da złożyć i firma jest niekompetentna i takie tam blablabla... Zabieram od niego spłuczkę składam w 30 sek i gotowe.
Inna sytuacja to np monterzy kolektorów słonecznych za dotacje.  Niestety często trafiają do mnie klienci, którym po miesiącu instalacja przestała działać a wykonawca zmył się i ani widu ani słychu. Zacytują moją rozmowę z klientem, który miał taki problem.
k-klient
ja-ja


k- a wy Panowie to ile za taką instalację bierzecie i ile czasu to trwa?
ja: wycena tylko indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta, a czas to jakieś 1,5-2 dni z bojlerem
k: jak to.....tak długo????
ja: Da się zejść do 1 dnia ale kosztem wyglądu instalacji
k: a mi Panowie zrobili w niecałe 4 godziny...
ja: :D:D:D:D

odkryjlazienke_pl:
Witam ostatnio miałem podobna sytuacje jak kolega malcza999 ze spłuczka tylko że ja sprzedałem bateria z wyciąganą wylewką i na drugi dzień od zakupu telefon, że sprzedałem popsutą baterie "bo ten mój hydraulik jak ją składał to się okazało że, nie ma wszystkich części" jak to usłyszałem to aż żal mi się zrobiło tej klientki. Oczywiście okazało się że części są wszystkie tylko "monter" nie umiał jej złożyć, ale byłem zdziwiony bo nową miedź położył. Tacy to u nas są fachowcy po godzinach nawet mu było głupio przez telefon ze mną pogadać.   

[załącznik usunięty przez administratora]

kk33:
Chcesz polecić lub przestrzec innych przed hydraulikiem? Zapraszam na stronę http://ocen-fachowca.pl . Dodaj opinie o hydraulikach i innych fachowcach. Poleć innym solidnych, uczciwych hydraulików. Przestrzeż pozostałych przed nieuczciwymi fachowcami.

Hydromont:

--- Cytat: odkryjlazienke_pl w Styczeń 03, 2016, 06:26:17 pm ---Witam ostatnio miałem podobna sytuacje jak kolega malcza999 ze spłuczka tylko że ja sprzedałem bateria z wyciąganą wylewką i na drugi dzień od zakupu telefon, że sprzedałem popsutą baterie "bo ten mój hydraulik jak ją składał to się okazało że, nie ma wszystkich części" jak to usłyszałem to aż żal mi się zrobiło tej klientki. Oczywiście okazało się że części są wszystkie tylko "monter" nie umiał jej złożyć, ale byłem zdziwiony bo nową miedź położył. Tacy to u nas są fachowcy po godzinach nawet mu było głupio przez telefon ze mną pogadać.   

[załącznik usunięty przez administratora]

--- Koniec cytatu ---

U mojej matki kiedyś krzywo baterie zainstalowali. Aż żal mi dupe ściskał jak to zobaczyłem...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej