Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: ZALANIE MIESZKANIA  (Przeczytany 2324 razy)

tom_haa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
ZALANIE MIESZKANIA
« dnia: Sierpień 10, 2016, 07:39:43 pm »

Mam do Was pytanie,
Mieszkam na parterze i mój sąsiad, z którym dzielę mieszkanie (lokal obok, moja łazienka graniczy z jego przedpokojem i częścią łazienki, też parter oczywiście) oświadczył, że go zalałem, pojawiła się u niego mokra plama na ścianie. Sprawdziłem wszystkie baterie, sprawdziłem odpływ od wanny - na moje oko nic nie leci. Zakręciłem nawet zawory od ciepłej i zimnej wody. 
Moje pytania:
- co mogę jeszcze zrobić, żeby wykluczyć, że to coś u mnie,
- czy jest możliwość zalania sąsiada, który mieszka też na parterze, a nie po pionie,
- może zalewa go może ktoś z piętra, po pionie?
- może leci coś z dachu?
Jestem laikiem więc, jakbym wprowadził kogoś w śmiech w zw. z moją wiedzą w w/w temacie, to wybaczcie.
Proszę o jakąś radę.
Zapisane

Arkadisuz3321

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2019, 02:12:41 pm »

Ja raz miałem zalane mieszkanie i byłem z tego powodu bardzo zdenerwowany. Ledwo z tym wytrzymałem.

lumon

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 25, 2019, 08:47:43 pm »

Polecam mieszkania w fajnej lokalizacji od dewelopera Ronson https://ronson.pl/panoramika/o-osiedlu/ Sama u niego zakupiłam i jestem bardzo zadowolona. Wszystko oddane w terminie i bez zadnych uchybien.
Zapisane

Solny123

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2019, 09:06:10 am »

Ja kiedyś zalałem babce mieszkanie, która mieszkała poniżej. Przychodziła do mnie chyba z 5 razy w miesiącu i mówiła, że jej mieszkanie zalewam. Ja u siebie kompletnie nie widziałem aby coś gdzieś przeciekało. Zaprosiłem ją i jej pokazałem, że u mnie jest sucho :D po paru dniach znowu przylazła i akcja ta sama.. W końcu znalazłem przyczynę. Cała woda zbierała się pod gumolitem w łazience.. były to małe ilości, więc tego nie widziałem :) Oczywiście jej nic nie powiedziałem, że to rzeczywiście ode mnie leciało :D
Zapisane

lumon

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2019, 01:56:42 pm »

Ja raz miałem zalane mieszkanie i byłem z tego powodu bardzo zdenerwowany. Ledwo z tym wytrzymałem.

Polecam zajrzeć na stronę https://www.protek.pl i skorzystać z usług firmy Protek. To Kompleksowa pomoc w usuwaniu szkód wodnych, a także osuszanie po zalaniu budynków i mieszkań. To fachowcy jakich mało, niezwykle terminowi i rzetelni. Mają także konkurencyjne ceny.
Zapisane

stefan222

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2019, 07:06:19 am »

Moje mieszkanie ostatnio zostało zalane,ale miałem dużo szczęścia bo pół roku temu wykupiłem ubezpieczenie na stronie internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania .
Zapisane

karzelek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2019, 05:17:02 pm »

Nie mogę Ci pomóc poza doradzeniem transportu na przeniesienie sprzętów, żeby uniknęły ponownego zalania :(

przeprowadzki kraków
Zapisane

karol44454

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2020, 07:53:57 am »

Ja raz miałem zalane mieszkanie i naprawdę bardzo źle to wspominam. Nawet tragicznie.

adam332

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2020, 05:41:44 pm »

Ja ostatnio miałem pecha bo moje mieszkanie zostało zalane.Jakbym nie skorzystał z porad remont mieszkania pomysły to nie wiem jakbym odnowił moje całe mieszkanie.To nie było by łatwe.
Zapisane

Alfred3333

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 05, 2020, 03:37:21 pm »

Ja jeszcze nigdy w moim życiu zalanego mieszkania nie miałem.Na pewno to jest bardzo dobrze.
Zapisane

karzelek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 09, 2020, 09:30:26 pm »

U mnie kiedyś mieszkanie było tak zalane, że praktycznie pływaliśmy :D wtedy to by się przydała nauka pływania kraków xd ale na szczęście przyszedł specjalista i wszystko naprawił więc obyło się bez zajęć :D
Zapisane

radek443

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 26, 2020, 08:13:15 am »

Nigdy nie chciałbym mieć zalanego mieszkania.to naprawdę bardzo źle wygląda.

Besos

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 26, 2020, 01:35:10 pm »

nie lepiej po prostu pomyśleć od razu o ubezpieczeniu mieszkania? ja co chwile miałam kilka lat temu problemy z zalanym sufitem przez sąsiada z góry i w sumie to też szło dalej też do sąsiadów poniżej mnie... nie wyobrażam sobie płacić wszystkiego sama za to.
Zapisane

wojtek332

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 05, 2020, 08:13:30 pm »

Jak mieszkanie zostaje zalane to na pewno trzeba firmę która zrobi nową podłogę.Bardzo dobrze podłogę drewnianą robi firma http://www.drewdom.com.pl/schody-drewniane .
Zapisane

piotrek3

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 23, 2020, 05:03:22 pm »

Mój kumpel szuka domu bo mu się całe zalało.Powiedziałem mu wprost żeby sobie przeczytał ciekawy artykuł https://glos24.pl/jak-wybrac-dobre-biuro-nieruchomosci .
Zapisane