Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: Zatkana rura pod wanną.  (Przeczytany 1136 razy)

Jakub Bliźniuk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Zatkana rura pod wanną.
« dnia: Grudzień 09, 2016, 10:42:57 pm »

Witam
Pod wanną zbiera mi się woda. Po każdej kąpieli odpływ odbiera wodę bardzo powoli. Odpływ z wanny biegnie w dół do łazienki sąsiada, potem u niego w ścianie w pion. U mnie wisi analogiczny odpływ od sąsiadów z góry. Stare budownictwo, blok mieszkalny. Od ponad roku walczę z problemem i próbowałem różnych sposobów. Niekiedy pomagał kret (stosowany wg zaleceń producenta), niekiedy gorący ocet. Efekt utrzymywał się na jakiś czas. Teraz w sklepie hydraulicznym polecili mi preparat HG podwójna moc. Efekt jest żaden. Czy zna ktoś jeszcze jakiś sposób? Łazienka jest do remontu, ale niestety nie posiadam aktualnie funduszy, dlatego proszę o rozwiązanie doraźne... Mam 100% pewności, że nic mi tam nie wpadło i że to nie jest zator organiczny. Traktowałem odpływ tyloma środkami, że nie ma tam już nic organicznego. Zaznaczam, że nie przesadzałem z kretem, bo wiem, że może tylko pogorszyć sprawę.
Pozdrawiam.
Zapisane

wojtek332

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Zatkana rura pod wanną.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2020, 07:09:16 am »

W łazience zawsze jest bardzo dużo problemów.Zazwyczaj psują się baterię.Takie baterie beż żadnych problemów można kupić w sklepie internetowym https://www.sklepkati.pl/pl/242-baterie-krany?producenci=grohe .
Zapisane