Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: problem z hydraulikiem  (Przeczytany 1220 razy)

Aleksandra

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
problem z hydraulikiem
« dnia: Grudzień 29, 2016, 06:26:23 pm »

Witam
Bardzo proszę o pomoc bo najprawdopodobniej mój hydraulik chce mnie oszukać:(

Robimy z mężem remont małego mieszkania 36m2. Potrzebowaliśmy hydraulika, który zrobiłby mam przyłącza pod pralkę, zmywarkę, zlewozmywak, umywalkę, kabinę prysznicową, toaletę oraz schował rurki od trzech grzejników i je zamontował, zrobił nowe przyłącze pod piecyk gazowy, (ponieważ był przenoszony w inne miejsce) i zamontował kabinę prysznicową.
Zatrudniliśmy młodego chłopaka, który pracował u naszych znajomych, co prawda nie przy hydraulice ale wydawał się dokładny i rzetelny. Rozpoczął swoją pracę około 20 listopada i jeszcze nie skończył. Umówiliśmy się że jego robocizna za wymienione rzeczy będzie nasz kosztować 3300 zł + około 1000 zł za materiał. (na to się zgodziliśmy choć z tego co się zdążyliśmy zorientować to płacimy za to nie mało). Kupnem materiału zajął się nasz "fachowiec". Robota jeszcze nie skończona a on przedstawił nam faktury,że materiał będzie nas kosztował dodatkowe 2000 zł. Jesteśmy zdruzgotani bo nie wiemy co zrobić, nie wiemy jak mamy sprawdzić stan rzeczywisty z tym co jest na fakturach, ponieważ wszystko już jest obłożone karton gipsem. Inna sprawa jest taka, że Hydraulik zabrał jakieś dwa tygodnie temu nasz piecyk gazowy do czyszczenia i jeszcze go nie przyniósł.

Czy to w ogóle możliwe, żeby to tyle kosztowało??? bardzo proszę o poradę co mamy w tej sytuacji zrobić.
Zapisane

andrzejek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: problem z hydraulikiem
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2017, 10:51:29 pm »

Generalnie rzecz biorąc 3300+1000+2000=6600  zł  za WC ?????????? w razie w polecam http://hydraulikwroclaw.net.pl/
Zapisane