Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: wybór i montaż wanny, baterii i deszczownicy  (Przeczytany 853 razy)

martyna_t

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
wybór i montaż wanny, baterii i deszczownicy
« dnia: Styczeń 02, 2017, 12:35:00 pm »

Witam,
Chciałabym prosić o poradę w sprawie wyboru armatury łazienkowej. Instalacja wodna do wanny jest u mnie na wysokości ok 15-20 cm (podobno teraz to standard w nowych blokach) i nie jest ona wkuta w ścianę. Podejrzewam że w związku z tym będę musiała zakupić wannę w której można wywiercić otwory na baterię (ściana jest wspólna z sąsiadem, więc kucie i przesuwanie rurek odpada). Czy w takim razie da się zamontować deszczownice do któregoś z otworów w wannie? Innym rozwiązaniem na które wpadłam jest przeciągnięcie rurek na ścianę która jest cała moja i montaż zestawu z deszczownicą w ścianie nad wanną, z tym że ta ściana ma 8 cm i nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Będę wdzięczna za podpowiedź, jakie byłoby najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji
Zapisane

Gurajba

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: wybór i montaż wanny, baterii i deszczownicy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2017, 11:55:27 pm »

Wiesz co, świetna armatura łazienkowa jest w Castoramie, spójrz sobie https://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/armatura-lazienkowa/baterie.html A co do deszczownicy to lepiej zaprosić fachowca do domu, żeby na własne oczy zobaczył, jak ta cała instalacja wygląda. Tak na sucho to raczej ciężko ocenić.
Zapisane