Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: do 7 zimna po 7 ciepła  (Przeczytany 966 razy)

Snajperitto

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
do 7 zimna po 7 ciepła
« dnia: Marzec 23, 2018, 04:44:20 pm »

Cześć wszystkim!
Słuchajcie, mam problem z gorąca wodą. Ja już się poddaję - serio nie wiem co jest przyczyną.
Problem polega na tym że jak chce wziać sobie codzienny prysznic rano (koło 6.30/7) to z prysznica leci mi woda letnia/w miare ciepła - gorącej nie uświadczysz. jakoś kolo 7.30 i po do powiedzmy 10 leci normalnie już gorąca gdzie pokrętłem od temperatury musze zmniejszać gorącą zeby sie nie poparzyc. Jeśli chodzi o zlew w łazience zamontowany na przeciwko prysznica tam odkręcam wodę chwilę odczekam leci normalnie gorąca - w kuchni to samo. Baterie pod prysznicem mam z mieszalnikiem jeśli ma to jakieś znaczenie.
Zgłosiłem sprawe do administracji, babka przyszla z hydraulikiem ktory stwierdził że mam spierdzielony mieszalnik bo w kranie leci normalnie gorąca.
No ok ale jak wyjaśnić w takim razie kwestie że w danych godzinach leci mi normalnie gorąca a w innych letnia/ciepła?
Mieszkam na parterze, w podziemnym garażu mieszcza się jakieś bojlery grzejące wode.
Czy ktoś może pomóc?
Biorac 2 prysznice dziennie troche wody schodzi a czekajac 15 czy 20min z odkrecona wodą na to aż w końcu może zacznie lecieć gorąca albo wymieniać baterie pod prysznicem za okolo 1k mi sie nie sie uśmecha...
Zapisane

Lings

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: do 7 zimna po 7 ciepła
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2018, 10:30:16 am »

Sam nic nie zdziałasz lepiej wezwij hydraulika
Zapisane
Sprawdź jak skutecznie zwalczyć trądzik na http://cera-tlusta-pielegnacja.pl/aknenormin/

Hydromont

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: do 7 zimna po 7 ciepła
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2018, 11:29:14 am »

TIaa większość ludzi robi na własną rękę a potem jest płacz bo sąsiadka zalana i kilka koła w plecy
Zapisane