Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: Podłogówka  (Przeczytany 1472 razy)

Szczepan

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Podłogówka
« dnia: Październik 18, 2017, 12:37:59 pm »


Nie działa podłogówka pomocy.


Witam.

Mam problem. Pół roku temu zleciłem firmie remontowej wykonanie remontu łazienki w domu moich rodziców.
Wszystko zostało zrobione ok ale niestety nie działa wykonane ogrzewanie podłogowe. Otóż Pan hydraulik który robił instalację namówił moich rodziców ażeby w miejsce starych grzejników żeliwnych wprowadzić ogrzewanie podłogowe oraz grzejnik tzw. "ręcznikowy". Nie jestem fachowcem i dlatego chcę zasięgnąć porady czy ktoś może mi poradzić co zrobić ażeby podłoga zaczęła grzać? Instalacja jest wykonana z rury al-pex 16mm i wpięta bezpośrednio w piwnicy w rury które kiedyś prowadziły do grzejnika. Są tam jedynie dwa zawory 1/2 cala i to tyle. układ otwarty w domu i wszystkie grzejniki udało mi się odpowietrzyć i grzeją natomiast podłoga niestety nie. Ja nawet nie mogę wyczuć czy cokolwiek się nagrzewa. Czy można to jakoś uruchomić samemu i czy w ogóle zostało to zrobione dobrze? Próbowałem odkręcić rurki pex za zaworami. Woda z nich leciała ciepła a nawet gorąca po pewnym czasie ale podłoga nie reaguje. Wylewka ma około 5,5-7cm plus na to płytki. Proszę o pomoc.
Zapisane

kaskaa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • click
Odp: Podłogówka
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2017, 07:49:36 am »

Zadzwoń po  niego i niech naprawia to co zrobił źle.
Zapisane

Wegee

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Podłogówka
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2018, 08:59:50 am »

Wyglada jakby cos blokowalo doplyw ciepla.
Zapisane