Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: Praca w Niemczech  (Przeczytany 698 razy)

Mywde.pl

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Praca w Niemczech
« dnia: Marzec 12, 2019, 06:33:29 pm »

Firmy w Niemczech poszukuja hydraulików do pracy. Jesteśmy rekruterami z siedzibą w Brussow (Brandenburgia), którzy w zwiazku z zapotrzebowaniem poszukują na terenie Polski osoby chętne do pracy. Co tydzień nowe oferty pracy. Jeżeli znasz j.niemiecki (w stopniu A2)  i jesteś zainteresowany pracą w Niemczech zapraszamy do złożenia cv na adres rekrutacja@mywde.pl                                                       
      W chwili obecnej poszukujemy hydraulików do pracy w miejscowości Mannheim stawka godzinowa 14 Euro brutto plus dieta 20 Euro netto na dzień(łacznie ponad 2000 Euro netto miesięcznie) . Darmowe zakwaterowanie. Zadania:  montaż instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej w starych i nowych budynkach, montaz sanitariatów, przebudowa istniejacych instalacji.                                          Zapraszamy na naszą stronę www.mywde.pl tam wiecej informacji. Sa tez oferty dla osob bez znajomosci jezyka niemieckiego, gdzie pracują w grupie 2-3 osobowej.               Zapraszam do kontaktu droga emailową lub telefoniczną               +49 39742 869893
Zapisane

adam332

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Praca w Niemczech
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2020, 07:15:26 pm »

Ja zrezygnowałem z pracy w Niemczech i zdecydowałem że podejmie się bardzo dobrej pracy którą znalazłem na stronie internetowej https://www.placpigal.pl/ .Z tej pracy jestem po prostu bardzo zadowolony.
Zapisane