Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: Instalacja hydrauliczna w nowym domu.  (Przeczytany 493 razy)

przemo222

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Instalacja hydrauliczna w nowym domu.
« dnia: Styczeń 16, 2020, 09:47:27 pm »

Witam, buduje swój pierwszy dom, z zawodu jestem informatykiem i nie mam zielonego pojęcia o hydraulice, mam problem przez który nie mogę spać po nocy i mnie dręczy, bardzo proszę o wyrozumiałość fachowców i odpowiedz na moje może głupie z waszego punktu widzenia.
Otóż wykonawca który budował mi dom w ostatniej chwili powiedział że nie położy rur kanalizacyjnych, miałem jeden dzień na znalezienie fachowca, kolega polecił mi kogoś kto niby gdzies tam robił i był oki, przyjechał pan "hydraulik" który kład położył rury pod chudziakiem i zrobił to niezgodnie z projektem (pola czerwone) i za mało podejść, teraz przyszli panowie którzy będą robić mi wod-kan i centrale i musieli wykuć chudziaka i to poprawić (pola zielone), ale mam watpliwości czy ta rura 110 pod chudziakiem wystarczy na cała kanalizacje z górnej łazienki (2 umywalki, wc, prysznic, wanna) (pole niebieskie) wszystko schodzi do rury 110 a dopiero od wc na dole zaczyna się 160, zastanawiam się czy nie wykuć chudziaka w wiatrołapie i tej 110 na 160 nie zamienić, jest bardzo głęboko ale cóż zrobić... możecie Panowie coś doradzić ? ocenić?

https://zapodaj.net/5b5b8f32fd5e4.png.html
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2020, 09:49:12 pm wysłana przez przemo222 »
Zapisane

miroslaw2221

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Instalacja hydrauliczna w nowym domu.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2020, 06:44:31 pm »

Ja w swoim mieszkaniu mam bardzo dobre instalacje hydrauliczne.Nikt takich instalacji po prostu nie ma.