Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: Pomocy,prosze....  (Przeczytany 1645 razy)

furman

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Pomocy,prosze....
« dnia: Sierpień 20, 2014, 05:35:59 pm »

Witam mam na imie Rafal, ale to niewielki problem hehe. Znalazlem sié tu bo mam duzo wiekszy.Od razu moze przejde do rzeczy.
Latem mialem remont (malowanie domu).Korzystajac z okazji zdjalem wszystkie grzejniki (10 sztuk) i przeplukalem w ogrodzie.Z kazdego woda leciala czarna jak dobra kawa.Po czym wrocily na swoje miejsce, podlaczylem i odpowietrzylem.I teraz najlepsze:gdy chcialem sprawdzic jak dzialaja nowe/stare grzejniki, to tylko na poddaszu byl goracy, reszta zimne. Dodam, ze mieszkanie 3 kondyg.(parter, pietro i pokoj na poddaszu).Na pietrze mam boiler, a na dole w kuchni piec (greenstar 60/100)montowany byl w listopadzie.Caly parter i pietro zimne, ale boiler na pietrze jest goracy i grzejnik na poddaszu tez. Grzejnik ten bierze wode z boilera, a reszta pewnie bezposrednio z pieca.I tu problem,bo cisnienie na piecu w normie, grzejniki wszystkie odpowietrzone, ale nadal zimne...jakies pomysly,porady? W instrukcji pieca znalazlem niby zawór odpowietrzania, ale nie wiem jak sie do niego dostac. Prosze pomozcie zanim nastanie zima.
Aha dodam, ze mieszkam w Irlandii, a dom byl stawiany w tempie expressowym jakies 7-8 lat temu.Ja mieszkam w nim 5 lat.Nie mam schematu ogrzewania.Hydraulicy tutaj to porazka,a polskich juz niestety na wyspie brak. :'( :'(
Zapisane