Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: ZALANIE MIESZKANIA  (Przeczytany 2689 razy)

romek332

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 29, 2020, 05:40:03 am »

Jeśli ktoś z was będzie remontował mieszkanie to na pewno powinien się zainteresować ofertą firmy Owady .Sam z tej firmy skorzystałem jakieś pół roku temu i wszystko było bardzo dobrze.W przyszłości także skorzystam z ich oferty na pewno.
Zapisane

marian3325656

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 04, 2020, 06:15:29 am »

Jak mi się zalało całe mieszkanie to postanowiłem te mieszkanie sprzedać.Później trochę kasy dołożyłem i kupiłem sobie rewelacyjne mieszkanie z https://www.ogrodywlochy.pl .Na pewno bardzo dobrze postąpiłem.
Zapisane

piotrek3

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 13, 2020, 07:08:59 am »

Mojemu przyjacielowi zalało się całe mieszkanie i musiał się z niego wyprowadzić.Najważniejsze jednak że ma dużo pieniędzy i sobie kupił mieszkanie w biurze nieruchomości https://grupacdf.pl/ .
Zapisane

romek3332

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 15, 2020, 08:41:56 am »

Ja miałem bardzo dużego pecha bo pół roku temu całe moje moje mieszkanie zostało zalane. Najbardziej ucierpiała podłoga którą będę musiał wymienić. Od razu wtedy zadzwoniłem po fachowców. Ci fachowcy wszystko mi wytłumaczyli i bardzo szybko zrobili mi bardzo dobrą podłogę. Dodatkowo wczoraj znalazłem bardzo ciekawy artykuł płytki i przeczytałem go. Nawet mojemu przyjacielowi powiedziałem żeby ten artykuł przeczytał.
Zapisane

janek332

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: ZALANIE MIESZKANIA
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 24, 2020, 06:49:35 am »

Mi się bardzo zalało mieszkanie i całe łóżko było do wyrzucenia. Na szczęście mieszkanie wyremontowałem i nowe łóżko kupiłem wprost z łóżko w szafie . Każdemu polecam takie łóżko.
Zapisane