Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: Suplementy  (Przeczytany 664 razy)

wojtek332

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Suplementy
« dnia: Maj 06, 2020, 06:34:46 am »

Stosowanie suplementów zawsze pomaga w życiu.Takie suplementy na pewno można kupić w https://icolway.pl/baza-wiedzy/lunazyna-dlaczego-powinienes-sie-nia-zaintere .
Zapisane

arekmarek33

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2020, 07:39:41 am »

JA stosuję witaminę D i kwasy DHA. Przed zażyciem suplementów lepiej sprawdzić, czy na pewno mamy niedobór i czy jest sens suplementować dany składnik.

Malwinka9308

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2020, 09:09:34 am »

Ja suplementuję się preparatami multiwitaminowymi. Wolę brać jedną tabletkę zamiast kilku. Przy okazji za jednym razem biorę wszystkie niezbędne składniki.

marian3325656

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2020, 07:30:02 am »

Mój bardzo bliski przyjaciel ostatnio mi powiedział żebym sobie kupił bardzo dobre suplementy od Natural Pharmaceuticals .Ja po zastanowieniu zdecydowałem że na pewno te suplementy sobie kupię.
Zapisane

fomo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Suplementy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2020, 11:18:40 am »

ja używam zarówno suplementów aby uzupełniać swoje niedobory, które jednak pojawiają się jak człowiek jest na diecie redukcyjnej. Do tego też na mocnesuple.pl   zamawiam sobie różne odżywki aby białko też było w normie i aby moje mięśnie ładnie rosły. póki co jeszcze sporo treningów przede mną i redukcja oczywiście bo przez kwarantannowy czas odrobinę się zaniedbałem ale wracam do formy stopniowo
Zapisane