Kategoria ogólna > Fachowcy

Fachowcy godni polecenia

(1/5) > >>

Peter:
Postanowiłem założyć temat w którym każdy może polecić godnych zaufania fachowców, z którymi współpracował. Wpisujcie nazwę firmy lub imię i nazwisko wraz z miejscowością tak żeby każdy użytkownik forum mógł skorzystać ze spisu i nie naciąć się na nieuczciwych ludzi. Zachęcam do aktywności w temacie.

tyson999:
Witam
Z moich osobistych doświadczeń moge powiedzieć że dużo dobrych fachowców mozna znaleźć w internecie. Jest wiele portali ogłoszeniowych, które dają nam mozliwość ogłoszenia, że potrzebujemy danego fachowca. Często ogłaszałem się w internecie i powiem szczerze że odzew był spory i mozna było znaleźć dobrego fachowca, ale czyniłem tak tylko wtedy gdy musiałem.

Saberity:
Bardzo dobrych fachowców i sprzęt hydrauliczny

bunny:
Ktoś godnego polecenia z woj. lubelskiego może polecić?

panna_zuzanna:
Skoro tak się wymieniamy danymi uczciwych fachowców, to ja dodam też coś od siebie. Ostatnio przy remoncie łazienki pomagała mi firma Hydro24, ich oferta dotycząca instalacji urządzeń sanitarnych jest dostępna tutaj: http://hydraulik-mateusz.pl/oferta/instalacja-sanitarne/ - do teraz nie mogę się nazachwycać ich profesjonalizmem. Mają też inne usługi w ofercie. Wszystko działa jak należy. :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej