Forum Hydrauliczne

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Autor Wątek: Ciągle zapychająca się umywalka w łazience  (Przeczytany 2316 razy)

kiluardyh

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Ciągle zapychająca się umywalka w łazience
« dnia: Listopad 28, 2014, 06:11:46 am »

Witam!
Proszę o jakąś radę, bo problem z zapychaniem zlewu mam już od bardzo dawna a niestety nie wiem co może być tego przyczyną.
Łazienka jest w bloku. Problem polega na ciągłym zapychaniu się zlewu. Instalację muszę rozkręcać częściej niż raz w miesiącu, gdyż po upływie takiego czasu woda praktycznie przestaje spływać. Plastikowe rury pokryte są czarnym szlamem (nie mam pojęcia skąd on się bierze) Umywalka w łazience w moim przypadku używana jest standardowo. Usunięcie szlamu i dokładne przeczyszczenie wszystkich części pomaga, ale tak jak mówię - co miesiąc muszę całą instalację rozkręcać i na nowo przeczyszczać. Co może być przyczyną tego, że tak często jest z tym problem i skąd ten czarny szlam?

Co jeszcze bardziej zagadkowe, to problemy te występują tylko w tej umywalce, odpływ wanny się nie zapycha nigdy. Nigdy nie musiałem go przeczyszczać. Podobnie odpływ w zlewozmywaku w kuchni - nie ma z nim żadnych problemów.

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Gurajba

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Ciągle zapychająca się umywalka w łazience
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2015, 03:42:38 pm »

Na moje to problem się zacząć już od samego początku, czyli może po prostu było złe podłączenie armatury. Mogę się mylić.
Zapisane